Branch Managers

SN Branch Name
1 Aathbiskot Dambar Gautam
2 Amuwa Keshab Khanal
3 Bajrabarahi Radhakrishna Lamichhane
4 Banepa Bijendra Pote
5 Bansagadhi Akash Singh
6 Bastipur
7 Belatari Shiva Prasad Gyawali
8 Belbari Nischal Regmi
9 Bhairahawa Bishal Gupta
10 Bhaktapur Shyam Kumar Shrestha
11 Bhandara Shree Krishna Adhikari
12 Bhimphedi Bijay Syangtan
13 Bhojpur Ram Chandra Rai
14 Bhumikasthan Nirmal Khanal
15 Biratnagar Prashant K Jha
16 Biratnagar (Regional Office A) Deepak Kumar Poudyal
17 Birgunj Shivnath Shah
18 Birgunj (LinkRoad) Bikash Dangol
19 Birgunj (Regional Office C) Siddhartha Singh
20 Birtamod Phadindra Thapa
21 Boudha Tashi Lama
22 Butwal Smriti Shrestha
23 Chandragadhi Mr. Amit Sharma
24 Charikot Bhola Parajuli
25 Chatara Biplaw Raj Khanal
26 Chaughada Sudeep Chhetry
27 Chormara Rajesh Kharel
28 Dailekh Madan Aryal
29 Damak Prabesh Lamsal
30 Daman Dinesh Kumar K.C (Khatri)
31 Dhangadi Khomi S. Dhungana
32 Dharan Pukar Jung Karki
33 Dharke Beni Bahadur Khatri
34 Dhulikhel Sukesh Shakya
35 Diktel  Sajan Kumar Moktan
36 Dolalghat Umesh Raj Giri
37 Dudhauli Bishnu Kr. Budhathoki
38 Gabahal Gaurav Shakya
39 Garuda Dinesh Kumar Karna
40 Gaushala Bishwajeet Kumar Yadav
41 Gaushala Ward Office
42 Ghorahi Arjun Sharma
43 Godaita Pankaj Hari Sharma
44 Gramthan Sanjib Kumar Chaudhary
45 Guthi Sansthan
46 Haleshi Devendra Khatri
47 Hattisude Lal Bahadur Mahatara
48 Hetauda Suheet Shakya
49 Ilam Bhesh Raj Khadka
50 Itahari Ganesh Bahadur Baral
51 Jaleshwor Mandip Raut Chhetri
52 Janakpur Suresh Shah
53 Jhumka Avishek Basnet
54 Jiri Ishwor Ranabhat
55 Kalanki Ashis Tuladhar
56 Kamalamai Navin Kumar Dhakal
57 Kamane
58 Kapan
59 Katari Santosh Shah
60 Kathmandu (Regional Office E) Amit Bajracharya
61 Khadbari Lekhraj Poudel
62 Koteshwor Anish Thapa
63 Lamidanda Roshan Babu Subedi
64 Mahendranagar Manoj Kumar Sah
65 Majhgawa Dinesh Kumar Shrestha
66 Makwanpur ( Regional Office B) Shankar KC
67 Malangwa Sanjay Dhar Joshi
68 Manahari Sudan Adhikari
69 Manamaiju Malpot
70 Manbhawan Satyam Joshi
71 Mandikhatar Prashant Upadhyaya
72 Manthali Saroj Ghimire
73 Martadi Dhurva Bahadur Karki
74 Nala Extension Counter Amita Hyanmikha
75 Naldum Madhu Sudan lamichhane
76 Narayangarh Samartha Upreti
77 Narayangarh (Belchowk) Kopila Basnet
78 Nepalgunj Prakash Gautam
79 Nepalgunj (Regional Office D) Narayan Pd Mudbhari
80 New Road Rajendra Shrestha
81 Okhaldhunga Bipin Poudel
82 Om Hospital
83 Padampur Dipendra Adhikari
84 Panauti Hari Krishna Dahal
85 Patihani Ajit Thapaliya
86 Phidim Bharat Ghimire
87 Phungling Puspa Raj Paudel
88 Pokhara Ramesh Banjara
89 Pokhara (Regional Office F) Shekhar Raj Bastakoti
90 Rajbiraj Braj Mohan Jha
91 Rangeli Homa Raj Khatiwada
92 Rupandehi ( Regional Office G) Prabin Kumar Dahal
93 Salleri Arati Rai
94 Samakhusi Mahesh Khatri
95 Sanga Shrawan Kumar Ghimire
96 Satdobato Ms. Neha Rajbhandri
97 Satti Puna Kumari Joshi
98 Singati Rajeshwor Shrestha
99 Siraha Ram Kumar Shrestha
100 Surkhet Bishwa Bharati
101 Tikapur Nagendra Ratna Koirala
102 Tokha Malpot

News & Updates

Developed by Nyatapol